Dzięki życzliwości i pomocy Muzeum Misyjno-Etnograficznego Księży Werbistów w Pieniężnie w Parafii pw. NMP Matki Kościoła w Gołdapi dostępna jest wystawa przedstawiająca posługę misjonarzy werbistów wśród dzieci w sierocińcu w Lamahora w Indonezji.

Wystawa fotografii autorstwa o. Andrzeja Danilewicza SVD towarzyszy codziennej modlitwie w Tygodniu Misyjnym w intencji misjonarzy i misjonarek, a także o nowe powołania misyjne. Ma także uwrażliwić wiernych na trudności z jakimi borykają się misjonarze i chrześcijanie w Indonezji.

Wystawa „Dzieci z Lamahora” dostępna jest od 18 do 25 października 2020 r.

(fot. ks. Tomasz Zajkowski)