12 czerwca w Muzeum Misyjno-Etnograficznym Księży Werbistów w Pieniężnie, miało miejsce otwarcie wystawy czasowej: „Fizjonomia milczenia, krajobraz w sztuce Liao Ci Fu”.

Ceremonii przecięcia wstęgi dokonali o. Józef Węcławik SVD, Rektor Misyjnego Seminarium Duchownego w Pieniężnie, Liao Ci Fu i Burmistrz Pieniężna.

Oprócz uczestników sympozjum naukowego „Sacrum w muzeum”, domowników i sąsiadów szczególnym gościem uroczystości był Jego Ekscelencja Jack C. K. Chiang, Ambasador Republiki Chińskiej Tajwanu w Polsce, który przybył do Pieniężna wraz z małżonką.