7 lutego, podczas spotkania grupy przyszłych misjonarzy z Centrum Formacji Misyjnej z Warszawy, w Muzeum Misyjno-Etnograficznym w Pieniężnie otwarto wystawę fotograficzną zatytułowaną „Wspomnienie dzieciństwa”.

Składają się na nią 34 fotografie autorstwa br. Korneliusza Konska SVD, misjonarza na Białorusi.

Ekspozycja „Wspomnienie dzieciństwa’ powstała w 2013 roku i rozpoczęła swoje tournée po Białorusi, począwszy od Festiwalu Filmów Chrześcijańskich „Magnificat”, imprezy odbywającej się w Mińsku i Głębokim.