+48 55 242 92 43 refermis@werbisci.pl

Znamy wyniki XIII edycji konkursu plastycznego „Gdy myślę misje…”.
W tym roku na konkurs nadesłano 332 prace ze szkół i przedszkoli w całej Polsce.

LAUREACI KONKURSU

Kategoria – dzieci przedszkolne

I miejsce: Wojciech Hoczek / Przedszkole nr 19 w Siemianowicach Śl.

II miejsce: Szymon Muszyński / Publiczna Szkoła Podstawowa w Jarnołtówku

III miejsce: Łucja Krupińska / Przedszkole w Siemianowicach Śl.

Kategoria – dzieci klas I – III

I miejsce: Zuzanna Łapa / Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czerminie

II miejsce: Tymoteusz Krok / Szkoła Podstawowa nr 2 w Grybowie

III miejsce: Łucja Rożniata / Szkoła Podstawowa w Kwidzynie

Wyróżnienie Specjalne: Jakub Janiszewski / Zespół Szkół Publicznych w Czerminie

Kategoria – dzieci klas IV – VI

I miejsce: Grzegorz Rogulski / Szkoła Podstawowa w Rusi 

II miejsce: Roksana Pilacka / Szkoła Podstawowa nr 1 w Brusach

III miejsce: Tymoteusz Pawelczyk / Szkoła Podstawowa w Pieniężnie

Wyróżnienie Specjalne: Natalia Winkowska / Szkoła Podstawowa w Kwidzynie

Kategoria – młodzież klas VII – VIII 

I miejsce: Maria Bryś / Szkoła Podstawowa w Szczęsnem

II miejsce: Martyna Glapa / Zespół Szkół Publicznych w Czerminie

III miejsce: Gabriela Kulińska / Szkoła Podstawowa nr 8 w Mielcu

Protokół komisji konkursowej

   

Prace można obejrzeć w kościele Misyjnego Seminarium Duchownego Księży Werbistów w Pieniężnie od 5 maja do 20 lipca 2026 r.