Od 18 do 25 marca 2021 w Parafii Najświętszej Maryji Panny Matki Kościoła w Gołdapi można oglądać wystawę „Misje czasu pandemii” poświęconą pracy misjonarzy w czasie pandemii COVID-19.

– To dobra okazja, aby zobaczyć, że pandemia koronawirusa sprawia wiele trudności nie tylko w życiu Europejczyków, ale także wśród mieszkańców całego świata – mówi ks. Tomasz Zajkowski, wikariusz parafii w Gołdapi. – Niech w tym trudnym dla każdego czasie nie zabraknie modlitwy za misjonarzy i misjonarki.

Wystawa „Misje czasu pandemii” pochodzi ze zbiorów Muzeum Misyjno-Etnograficznego w Pieniężnie.

Fot. ks. Tomasz Zajkowski